Dandrene®
koniec z łupieżem

Dodaj opinie

Jeżeli chcesz aby Twoja opinia na temat produktu Orgasm Control znalazła się na naszej stronie internetowej, napisz do nas bezpośrednio na adres email: sklep@swiatdoznan.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W treśći proszę zawrzeć swój kometarz oraz ocenę produktu w skali od 1 do 5.

Wasze opinie


Długo przeglądałam dostępne na rynku sposoby na łupież, nawet kilka wypróbowałam, jednak żaden nie był skuteczny. Usłyszałam od znajomej, że ten szampon rzeczywiście działa i okazało się, że miała rację. Poza tym, nie spodziewałam się tak szybkich efektów.

Qnka_19Strasznie wstydziłem się wychodzić na imprezy, bo wiedziałem, że mam łupież tłusty i bardzo go widać. Na ostatnie rozmowy o prace nie mogłem nawet założyć czarnej marynarki. Na całe szczęście przypadkiem odkryłem ten środek i muszę przyznać, że jestem zachwycony efektami. Polecam każdemu!!!

Karol_BdrNawet moja dziewczyna miała dość mojego wyglądu i wspólnie zastanawialiśmy się jak pozbyć się łupieżu. Próbowałem przez kilka miesięcy na różne sposoby i dopiero szampon Dandrene® pozwolił mi znowu cieszyć się spokojem i komfortem.

Jacek89Nie wiem, co bym zrobiła, gdyby nie ten szampon. Niedługo przed ślubem przyjaciółki na mojej głowie pojawił się łupież, a miałam już wybraną granatową sukienkę. Okazało się, że producenci szamponu nie kłamią i szybciutko pozbyłam się łupieżu!

Kama_Nama